Rodzaje kredytów gotówkowych.

Posted by admin on Mon, Sep 14 2015 08:51:00

W czasach, kiedy ciężko jest o dobrze płatną pracę ludzie coraz częściej wspierają się zaciąganiem kredytów gotówkowych. Na rynku produktów finansowych rozróżniamy trzy podstawowe rodzaje tych produktów finansowych. Tutaj znajdziesz najlepszy kredyt http://www.kredyty-gotowkowe.portalbankowy.info wejdź i sprawdź.

Kredyt w rachunku bieżącym.

Jest to rodzaj kredytu, który jest najczęściej zaciągany przez klientów danego banku. Dzieje się tak przede wszystkim, dlatego że udzielenie tego rodzaju kredytu odbywa się w prosty sposób. Minimum formalności powoduje, że jest to najpopularniejsza forma udzielania kredytu. Osoba, która stara się o kredyt w takiej postaci powinien posiadać rachunek bieżący, dobrą historię kredytową oraz posiadać stałe dochody. Jeżeli osoba starająca się o udzielenie kredytu spełnia te trzy proste wymogi bank udzieli nam kredytu gotówkowego. Należy jednak pamiętać, że wysokość udzielonego nam kredytu zwykle nie przekracza siedmio krotności naszych miesięcznych zarobków. Zaciągniętą kwotę możemy spłacić w bardzo łatwy sposób. Wystarczy przelewać, co miesiąc ratę na rachunek

Kredyt z dołączoną do konta kartą kredytową.

Jest to rodzaj kredytu, w którym klient zaopatrza się w kartę kredytową dołączoną do swojego konta bankowego. Ten sposób kredytowania charakteryzuje się tym, że jest bardzo prosty w obsłudze. Kredyt udzielony przez bank posiada limit i jest całkowicie bezpłatny. Warto wiedzieć, że taka forma kredytowania posiada również swoje wady. Największą z nich jest fakt, że banki zazwyczaj pobierają od klientów prowizję. Naliczana jest również roczna opłata.

Warto jest wiedzieć, że niezależnie, którą formę kredytu wybierzemy czy ten w postaci rachunku czy kredyt posiadający postać karty kredytowej nasza decyzja powinna być dokładnie przeanalizowana i przemyślana. Musimy wziąć pod uwagę, że zaciągnięty kredyt będziemy musieli spłacać nawet przez okres kilku lat. Należy, więc uwzględnić nasze możliwości finansowe. Warto przy podejmowaniu takiej decyzji posiadać stałą dobrze płatną pracę. Ułatwi nam to w znaczący sposób spłacanie, co miesięcznych rat. W przeciwnym przypadku możemy napotkać na wiele problemów związanych z całkowitą zaciągniętego przez nas kredytu. Warto, więc uważnie przeglądać oferty i wybierać tylko te pewne i atrakcyjne.