Plusy kredytów gotówkowych

Posted by admin on Wed, Sep 11 2019 10:12:14

Kredyt gotówkowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem i stał się najpopularniejszym produktem finansowym ostatnich lat. Klienci banków coraz częściej decydują się na taką właśnie formę zadłużenia. A zatem co sprawia, że zobowiązanie na dowolny cel przyciąga tak wielu chętnych? Jak się okazuje kredyty gotówkowe oferują wiele atutów, które mają kluczowe znaczenie podczas wyboru usługi finansowej. Warto zatem dowiedzieć się jakie cechy wyróżniają pożyczki w bankach i co możemy wykorzystać na swoją korzyść, aby kredyt okazał się jeszcze bardziej korzystny. Dzięki temu że poznamy kilka istotnych czynników łatwiej podejmiesz decyzję o zadłużeniu i co więcej będziemy mieć pewność, że wybór konkretnej oferty jest dostosowany do wszystkich naszych indywidualnych potrzeb, sprawdź na 17bankow co powinno zwrócić Twoją uwagę podczas wyboru kredytu.

Najważniejsze cechy kredytu gotówkowego

Kredyt gotówkowy jak się jest okazuje jest ofertą dedykowaną przede wszystkim Klientom banków, którzy potrzebują gotówki w krótkim czasie, bez zbędnych formalności i określania celu na jaki zaciągane jest zobowiązanie. W przeciwieństwie do innych ofert, kredytobiorca może po otrzymaniu gotówki na swoje konto dowolnie wykorzystać pieniądze, może przeznaczyć je na zakup auta, remont mieszkania, wakacje z rodziną czy nawet spłatę innych zadłużeń.

Formalności związane z wydaniem decyzji kredytowej oraz podpisaniem umowy są maksymalnie zminimalizowane, a zatem umowę możemy podpisać zazwyczaj nawet w ciągu jednego dnia. Co za tym idzie ma to również wpływ na szybką wypłatę środków, co z pewnością zainteresuje osoby, które potrzebują pieniędzy od ręki i na już.

Co sprawia, że kredyt gotówkowy jest niepowtarzalną ofertą?

Niski całkowity koszt kredytu - W przeciwieństwie do pożyczek parabankowych, unikniemy wielu opłat dodatkowych, a oprocentowanie kredytu zależne jest od niskich stóp procentowych Narodowego Banku Polskiego.

Bez poręczycieli i innego zabezpieczenia finansowego.

Krótki czas wydania decyzji kredytowej - Zmniejszenie formalności przyczynia się do ukrócenia procedury wydania decyzji a także podpisania samej umowy.

Wysoka maksymalna kwota kredytu – Wiele banków oferuje kredyty gotówkowe do wartości nawet 200 000,00 złotych.

Długi okres kredytowania - Kredyty te są bardzo elastycznie jeśli chodzi o ustalania terminów spłaty oraz określania okresu kredytowania, w wielu przypadkach banki pozwalają na rozłożenie spłat nawet w ciągu 10 lat. Warto pry tym zaznaczyć również, że dłuższy okres kredytowania to wyższa zdolność kredytowa i mniejsze opłaty miesięczne.

Możliwość wysłania wniosku online

Innym udogodnieniem związanym z kredytami gotówkowymi jest oszczędność czasu poprzez skorzystanie z rankingu kredytów gotówkowych oraz wysyłając wniosek kredytowy online. Formularz wypełnimy w ciągu kilku minut, a pracownik banku skontaktuje się z nami jeszcze tego samego dnia. Poznamy dzięki temu ofertę dostosowaną do Twojej sytuacji i możliwości.

0 Comments

Add new comment